Shopping arrangement met overnachting in Den Bosch

Dit Shopping arrangement in Den Bosch is inclusief:

    • 1 Overnachting
    • Een uitgebreid ontbijtbuffet
    • 1x koffie/thee met Bossche bol
    • 1x een selectie zoetigheden to go

Prijs: Vanaf €109,50 p.p. op basis van een 2-persoonskamer.
Er zijn ook speciale 3-persoonskamers. Prijs is dan 3x de arrangementsprijs.

    • Toeslag gebruik 2-persoonskamer voor eenpersoongebruik.
    • Het arrangement kunt u het hele jaar door reserveren, alleen in de weekenden.
    • Alle reserveringen zijn op basis van beschikbaarheid. Voor de arrangementen is een beperkt aantal kamers beschikbaar.
    • De prijzen zijn exclusief lokale heffing
    • Parkeren is tegen betaling tot 12.30 uur de volgende dag. Dit tarief is alleen geldig in de afgesloten parkeerkelder van parkeergarage De Tolbrug, gelegen tegenover de ingang van het hotel.

De prijs van dit Shopping arrangement in Den Bosch is geldig tot en met 31 december 2023 met uitzondering van de feestdagen.

Shopping arrangement met overnachting in Den Bosch

Heerlijk een dagje shoppen in Den Bosch, terrasje pakken. Den Bosch is een bruisende winkelstad waar u tijd te kort komt! Boek daarom dit speciale Shopping arrangement en blijf een nachtje slapen.

Den Bosch, heerlijk Bourgondisch genieten!

Het gastvrije ’s-Hertogenbosch is sprankelend, intiem en sfeervol; een ideale omgeving voor een geslaagd verblijf. Kom en ontdek zelf deze bruisende Bourgondische stad! Vol bijzondere musea, vele authentieke winkeltjes, kroegjes en Bourgondische restaurantjes. Of wat dacht u van een stadswandeling door de historische binnenstad? Of een heerlijke fietstocht door de prachtige Meierij, gelegen op een steenworp afstand van de binnenstad. Ook een bezoek aan de beroemde Gotische kathedraal De Sint-Jan, dé trots van ’s-Hertogenbosch, is zeker de moeite waard. Kortom: Brabantse Gastvrijheid op 4-sterren niveau!

Slapen in hartje Den Bosch

Het 4-sterren hotel is gelegen aan de markt in hartje centrum van ’s-Hertogenbosch en beschikt over 125 comfortabele kamers. Allen zijn voorzien van airconditioning, koffie&thee faciliteiten, minibar, safe en badkamer. Tevens kunt u in het gehele hotel, als hotelgast, gratis gebruik maken van WIFI.
Het hotel beschikt over een gezellige Brasserie, Cé, met prachtig uitzicht over het middeleeuwse marktplein. Brasserie Cé presenteert het beste van twee werelden, het lekkerste van de Brabantse én de internationale keuken, alles bereid met verse ingrediënten, bij voorkeur uit de regio, met liefde voor het seizoen en aandacht voor de herkomst.

Cé is 7 dagen per week geopend voor een heerlijk bakje koffie, voor uw zakelijke gesprek of gewoon even bijkletsen onder het genot van een echte Bossche bol of onze specialiteit de huisgemaakte Apfelstrudel. Daarnaast bent u ook van harte welkom voor een snelle of gemoedelijke lunch, voor de speciale cocktails of een van de 5 verschillende bieren op tap met ‘iets vertrouwd’ als een bitterbal of ‘iets nieuws’ als de borrelplank Cé Speciaal. Het diner wordt een feest met heerlijke verse producten met verrassende lokale ingrediënten.
Iedere 1e vrijdag van de maand is er tevens live Jazz muziek. Ook onze sportieve gasten komen aan hun trekken in het fitnesscentrum, gelegen op de 7e etage van het hotel met een uniek uitzicht op de beroemde Sint-Jan.

Bereikbaarheid 's-Hertogenbosch

Het hotel is gemakkelijk bereikbaar, zowel per openbaar vervoer als per auto. Openbare parkeergarage "De Tolbrug" ligt tegenover de hotelingang. Voor deze afgesloten parkeerkelder van deze garage zijn speciale uitrij kaarten te verkrijgen bij de hotelreceptie à € 17,50 per nacht. Het Centraal Station 's-Hertogenbosch ligt op slechts 7 minuten loopafstand!

39 reviews

9.1

Reviews van gasten

Joanneke

Gezellig weekendje weg gekozen in Den Bosch samen met mijn dochter van 7,5.
Fijn hotel en midden in het centrum. Er was even onduidelijk of alles via het hotel geregeld werd zoals ontbijt, Bossche bol, etc. maar dat was na navraag inderdaad zo en goed geregeld

8
Nvt

Leuke stad, net hotel met vriendelijk personeel. Hotel is wel een doolhof na de eetzaal :)

8
Anoniem

Heel leuk arrangement en zeker prijs kwaliteit goed in orde. Duidelijke en correcte communicatie.

10
Janet Van Wezep

Zeer tevreden..jammer dat het volgend jaar zoveel duurder wordt

9
Romy

Top arrangement ! Geweldig hotel , vriendelijk personeel, super ligging en stad , heerlijk eten !

10
Anoniem

Perfecte locatie met heerlijke eten tegen goede prijs.

10
Fabulous friends

We hebben genoten, vriendelijke bediening, schone kamers, grootte bedden :)
zeker voor herhaling vatbaar.

9
Paeper

Alles was prima in orde zowel de kamers als het eten top geregeld

10
Petra van Goor

Uitstekend hotel midden in het centrum, super vriendelijk personeel. Mooie schone kamers, heerlijk ontbijt en diner.

9
Ineke

Altijd leuk dit arrangement. Doen we al voor de 4e keer. Goed hotel gezellig personeel.

10
Anoniem

Top, was super geregeld.

8
Judith

De locatie was perfect! Hartje centrum. De inhoud van het arrangement was niet duidelijk bij de receptie van het hotel en ook niet bij het restaurant. Dat was wel jammer. Hotel was verder prima. Heerlijk ontbijt. Het diner vonden wij iets te apart.

8
Anoniem

Gezellig, mooie accommodatie midden in het centrum van Den Bosch. Goed gegeten in Cé, het restaurant. Vriendelijk personeel. Voor herhaling vatbaar!

8
Jeannette van Egmond

grootste verrassing was nog dat er een upgrade was naar het penthouse voor 2 dames uit onze groep van zes!

9
Anoniem

Alles was prima geregeld

8
J jansen

Alles super!!! Goede bedden alles heel netjes en super ontbijt

10
Christel Van Cauter

Mooi hotel met vriendelijk personeel. Lekker 4 gangen menu, drankje en proeven van streekproduct voor een correcte prijs. Alles geregeld met een eenvoudige mail. Dit doen we nog!

9
Ellen Velema

Fijn hotel, centraal gelegen , hartelijk personeel.

10
Nicole H

Een mooi en prima geprijsd arrangement. Mooi hotel, heerlijke Bossche bol en diner. De ‘shoppingguide’ is een groot uitgevallen folder, maar verder alles perfect. Leuke stad met mooie straatjes, restaurantjes en kroegjes!

8
Anoniem

Leuk arrangement , super centraal gelegen hotel en keurig ontbijt en diner. Helemaal af!

9
Anoniem

Prima accomodatie in centrum aan de markt
Mooi oud centrum met mooi winkelaanbod en veelheid aan restaurants bars en terrassen aardig en service gericht personeel vriendelijk publiek
Centrum goed te belopen auto kan in parkeergarage blijven staan

9
Anoniem

Geweldige winkelstad !

9
Anoniem

Echt een top weekend gehad goed hotel en hele leuke stad!!

10
Anoniem

Het arrangement was super!
4 gangen diner, welkoms drankje en heerlijke Bossche bollen.
Wij hadden in ieder geval geen honger meer.
Super bediening, netjes en vriendelijk.
Kamer voor 3 personen was ruim en schoon, alleen de wc was een ietsje klein.

8
Ingrid De Koning

Bijzonder goed arrangement op een hele leuke plek! Kamer netjes, vriendelijk personeel, heerlijk gegeten van het 4-gangen diner en smorgens een zeer uitgebreid ontbijtbuffet. Voor herhaling vatbaar.

10
Anoniem

Het shopping arrangement in Den Bosch is zeker een aanrader

9
Anoniem

Zeer leuk arrangement voor een leuke prijs!

9
Anoniem

Heerlijk weekend! Uitstekend hotel, lekker gegeten en fijn gewinkeld.

10
Anoniem

Het was geweldig, heerlijk hotel, midden in centrum. Je parkeert je auto, op loop afstand van hotel en verder is alles in de buurt, je hebt je auto niet meer nodig. Genoeg winkels om te shoppen, bioscoop etc helemaal perfect.

En niet te vergeten heerlijk gegeten, ontzettend aardig personeel.

Het was helemaal top!!!!!!!!!

10
Marina Roelands

Helemaal goed

9
Anoniem

Het hotel was echt super! Ontzettend goede service. Leuk arrangement met veel extra's!
Echt een aanrader. Volgend jaar gaan we weer!!

10
Anoniem

Prima hotel geheel in het teken van de klant.
Je ben er echt gast, doen er alles aan om het je naar het zin te maken.
Echt een aanrader.

9
W. Rutten

Super weekend gehad....vriendelijk personeel....lekker gegeten...mooie kamers met fijne bedden!!!
GoldenTulip in Den Bosch super gelegen op het marktplein in de binnenstad, dicht bij de winkels,restaurantjes en natuurlijk de kroegjes rondom de St. Jan.

10
F. Vogel

Het arrangement was zeer goed. Een gezellige Brasserie. Maar de soep van het 4-gangen menu vond ik niet lekker. Vandaar een 9.

9
J.J. Bruijn

Een heel prettig verblijf.Vriendelijke behulpzame bediening.Het eten was niet zo geweldig,maar misschien moet het je smaak zijn.Heerlijk ontbijt.
Vriendelijke groeten en wie weet tot ziens.

Mevr.J.J.Bruijn Uit Grootebroek.N-H.

8
Anoniem

Alles naar wens geweest! Alleen het diner was niet echt van deze tijd...

7
Anoniem

alles prima verzorgd

9
K. Zuidema

Het was klasse.
Zowel het personeel als het complete arrangement.
Mijn dochter van 16 jaar en ik voelde ons compleet verwend.
Een echte aanrader

10
M. Gaal

Was erg leuk, midden in het centrum, leuke mensen.

8

Mogelijkheden

De volgende faciliteiten zijn beschikbaar bij deze locatie. Heeft u nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.

  • Parkeren
  • Fitness
  • Restaurant
  • Wifi
  • Fietsverhuur
  • Lift
  • Receptie
  • Airconditioning
  • Kamer met bubbelbad

hotelindenbosch.nl

De huiskamer van Den Bosch

Het hotel is gelegen aan de markt in hartje’s-Hertogenbosch. Al sinds 1905 staat het hotel bekend op haar kwaliteit, service en Brabantse gastvrijheid.

Thuiskomen in Brabant

Dit is geen hotel, dit is thuiskomen. In een bad vol Brabant op z’n best. Waar alles en iedereen er is om het je naar de zin te maken. Vanaf het allereerste welkom tot het laatste tot ziens. Hier verblijf je niet, hier logeer je. Bij de familie Rademaker. In hartje ’s-Hertogenbosch. Hoe centraal wil je het hebben? Of u ons nu voor korte of langere tijd bezoekt, om te sightseeën of te shoppen, wij zien u graag. Met alle soorten van genoegen. Van de fijnste, state of the art uitgeruste kamers tot de niet te versmaden brasserie Cé.

Het hotel en de faciliteiten

Het 4-sterren hotel beschikt over 125 comfortabele kamers. Allen zijn voorzien van airconditioning, koffie&thee faciliteiten, minibar, safe en badkamer. U kunt als hotelgast gratis gebruik maken van WIFI in het gehele hotel én van het fitnesscentrum, gelegen op de 7e etage van het hotel met een uniek uitzicht op de beroemde Sint-Jan.

De gezellige Brasserie, genaamd Cé, heeft een prachtig uitzicht over het middeleeuwse marktplein. De brasserie presenteert het beste van twee werelden, het lekkerste van de Brabantse én de internationale keuken, alles bereid met verse ingrediënten, bij voorkeur uit de regio, met liefde voor het seizoen en aandacht voor de herkomst. Iedere 1e vrijdag van de maand is er tevens live Jazz muziek.

Centraal in Den Bosch en Brabant

Dit hotel is uw ideale uitvalsbasis. Met het centrum aan uw voeten, de Sint-Janskathedraal om de hoek, Het Noordbrabants Museum op een paar minuten, de Binnendieze in de buurt en landelijk Brabant op een steenworp. Wat ons betreft een ideale omgeving voor een heerlijk weekendje weg of dagje Den Bosch. Kom en ontdek zelf deze bruisende Bourgondische stad!

Goed bereikbaar met auto en ov Door onze centrale ligging zijn we echt heel makkelijk bereikbaar. Uw auto parkeert u tegen gereduceerd tarief in de afgesloten parkeerkelder van parkeergarage De Tolbrug tegenover het hotel. Uw trein stopt op ’s-Hertogenbosch Centraal van waar u in 8 minuten naar de receptie van het hotel wandelt. Er is tevens de mogelijkheid om uw elektrische auto en/of fiets op te laden.

Veelgestelde vragen

Als ik een aanvraag doe of een reservering maak, hoe snel krijg ik dan antwoord?

Uw aanvraag/reservering wordt altijd binnen 24 uur in behandeling genomen. Vriendinnen uitje informeert u binnen deze tijd telefonisch of per e-mail of het beschikbaar is en zal met u de gestelde vragen die u heeft doornemen.

Als u een definitieve reservering maakt krijgt u een bevestigingsmail van Vriendinnen uitje en ontvangt u tevens van de locatie waar wij uw reservering plaatsen een bevestiging met daarin de Algemene Voorwaarden.

Vriendinnen uitje maakt voor u de reservering en van ons maar ook van de locatie waar u naar toe gaat ontvangt u een bevestiging. Zij bepalen hoe en wanneer er een (deel)betaling gedaan moet worden. Dit dient u dus in uw bevestiging terug te kunnen vinden.

Uiteraard kunt u uw reservering wijzigen. Neemt u dan contact op met onze reserveringsmedewerkers op 088-5405820. Zij zullen de wijzigingen met u doornemen en deze doorgeven.

Nachtje weg?

€ 105,75 p.p.p.n.

Hoogtepunten

  • Slapen midden in Den Bosch
  • Gezellig shoppen in de stad
  • Met leuke Shopping Guide

Gratis advies?

We helpen u graag. Onze informatie en reserveringsdienst is bereikbaar op:
ma-do: 09.00 - 22.00
vr: 09.00 - 17.30
za-zo: 10.00 - 14.00

Tel: 088-5405820

Waarom bij ons boeken?

387+ Arrangementen

Uitgebreid aanbod van diverse accommodaties. Altijd één die voldoet aan uw wensen.

Lage kosten

Wij hebben de scherpste prijzen met maximaal comfort.

Uitstekende ondersteuning

Onze informatie en reserveringsdienst medewerkers helpen u graag.